Když nemůžeš být s tím, kterého miluješ, můžeš zůstat s tím, kdo miluje tebe?
Tak kdo chce být naším Sbéééčkem tak klini TADY
Jsme v 2. kole SONB...hláněte prosím <TADY>

Stmívání-ostatní

Twilight komiks:)

6. června 2009 v 13:30 | Mees

Edward Cullen-jaká to závislost...:):):)

6. června 2009 v 13:28 | Mees

The Cullens-občanky:D

30. května 2009 v 13:58 | Bauss
Rosalie Lillian Hale


Výška postav Stmívání

30. května 2009 v 13:39 | Bauss
Ahojda..tady máte takovej "graf" výšek postav ze Stmívání..i když u tý Alice se mi to zdá přehnaný..:D

Fanoušci Twilight spojte se:D:D

20. května 2009 v 10:14 | Mees as. Rose Cullen

Jak vznikala kniha Stmívání

1. května 2009 v 20:38 | Meeska
Takže jsme objevila jak vznikala kniha Stmívání. Doporučuji celé přečíst, je to velmi zajímavé.:D

Vaše Meeska alias Rosalie-CullenStephenie Meyerová: Dostala jsem spoustu otázek ohledně toho, jak jsem přišla na příběh Stmívání. Možná tímto činem sprovodím ze světa svou stránku FAQ, ale tady je celý příběh.

Znám přesné datum, kdy jsem začala psát Stmívání, protože to byl rovněž první den hodiny plavání pro moje děti. Takže s určitostí mohu říct, že to celé začalo 2. června 2003. Do té doby jsem nenapsala nic kromě několika kapitol (k jiným příběhům), ve kterých jsem nikdy nepokračovala dál, a vůbec nic od narození mého prvního syna, o šest let dříve.
Vzbudila jsem se (2.června) z velmi živého snu. V mém snu dva lidé na louce v lese spolu napjatě rozmlouvali. Jedním z nich byla jen obyčejná dívka. Druhá osoba byla neuvěřitelně krásný třpytivý... upír. Oni diskutovali o zásadních problémech že za a) se do sebe zamilovali přestože za b) upíra obzvláště lákala vůně její krve a zažíval krušné chvíle kontrolováním se, aby ji ihned nezabil. Kapitola 13 (doznání) je v podstatě přepisem mého snu.
Ačkoli jsem měla miliony věcí na práci (například dělat snídani pro své hladové děti, obléci je a vyměnit jim plenky, najít plavky, které nikdo nikdy nedal na správné místo a tak dál...), zůstala jsem v posteli, přemýšlela jsem o snu. Byla jsem tak zaujatá příběhem bezejmenné dvojice, že jsem nenáviděla pomyšlení na to, že by to mělo být zapomenuto; byl to ten druh snu, který způsobí, že chcete zavolat své přítelkyni a nudit ji svým detailním popisem (Rovněž ten upír byl prostě tak zatraceně pohledný, že jsem nechtěla ztratit jeho mentální podobu) Neochotně jsem nakonec vstala a udělala neodkladné nezbytnosti a potom jsem dala všechno, co jsem jen mohla, na zadní hořák a posadila se k počítači, abych psala - něco, co jsem neudělala tak dlouho, že jsem se divila, proč se obtěžuji. Ale nechtěla jsem ztratit ten sen, takže jsem psala na počítači a nazývala postavy "on" a "ona".
 
 

Reklama

Zakázané vzpomínat, děsivé zapomenout (Motto k New Moon)